logo_alstanet
 


iso
© Alstanet, s.r.o. 2009
 
 
Img1 Img2 Img3 Img4 Img5 Img6
 

Společnost Alstanet, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1999, se zabývá především vývojem, tvorbou a následným provozem internetových a intranetových aplikací.

Naší specializací jsou aplikace extranetové, obvykle v podobě informačních systémů, které jsou firmám tvořeny podle požadavků na míru. Společnost Alstanet, s.r.o. zastává také roli poradce při realizaci rozsáhlých projektů v oblasti informačních technologií. Během 8 let svého působení jsme realizovali desítky projektů zejména z oblasti CRM, CMS, ERP a zejména CAFM. Mezi naše největší reference patří extranetové systémy vyvíjené pro společnosti jako jsou T-Mobile, Živnostenská banka či Česká Spořitelna s velmi vysokými požadavky na bezpečnost provozu i ukládání dat.

Součástí naší činnosti je také řešení designu a webdesignu a prodej hardwaru a softwaru. Nabízíme i provozování aplikací a jejich správu formou ASP služby na vlastních serverech umístěných na páteřní síti českého internetu.

Našimi typickými klienty jsou společnosti se sítí poboček, pro které provozujeme CAFM aplikace, ale i intranetové či extranetové firemní informační systémy. Naše reference z jednotlivých oblastí naleznete zde.


ALSTANET JE SOUČÁSTÍ PROJEKTU „PODNIKÁNÍ A INOVACE“

 
big_obr
AKTUÁLNĚ
2.10.2017
Alstanet se i tento rok stal partnerem 15. vedecko – odbornej konferencie so zahraničnou ú … >>>

17.3.2017
Alstanet získal dne 24. února 2017 CERTIFIKÁT, kterým se potvrzuje, že zavedený a udr … >>>

16.12.2016
  Všem našim klientům přejeme poklidné a veselé Vánoce a do nového roku jen to … >>>

16.5.2016
Nástroj pro řízení procesů a zvyšování efektivity nabízíme již 17 let, i o tom hovoří Aleš … >>>

11.5.2016
  I v tomto roce podporujeme mezinárodní konferenci DNI FACILITY MANAGEMENTU 2016, k … >>>