logo_alstanet
 


© Alstanet, s.r.o. 2009
 
 
Img1 Img2 Img3 Img4 Img5 Img6
 

Společnost Alstanet, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1999, se zabývá především vývojem, tvorbou a následným provozem internetových a intranetových aplikací.

Naší specializací jsou aplikace extranetové, obvykle v podobě informačních systémů, které jsou firmám tvořeny podle požadavků na míru. Společnost Alstanet, s.r.o. zastává také roli poradce při realizaci rozsáhlých projektů v oblasti informačních technologií. Během 8 let svého působení jsme realizovali desítky projektů zejména z oblasti CRM, CMS, ERP a zejména CAFM. Mezi naše největší reference patří extranetové systémy vyvíjené pro společnosti jako jsou T-Mobile, Živnostenská banka či Česká Spořitelna s velmi vysokými požadavky na bezpečnost provozu i ukládání dat.

Součástí naší činnosti je také řešení designu a webdesignu a prodej hardwaru a softwaru. Nabízíme i provozování aplikací a jejich správu formou ASP služby na vlastních serverech umístěných na páteřní síti českého internetu.

Našimi typickými klienty jsou společnosti se sítí poboček, pro které provozujeme CAFM aplikace, ale i intranetové či extranetové firemní informační systémy. Naše reference z jednotlivých oblastí naleznete zde.


ALSTANET JE SOUČÁSTÍ PROJEKTU „PODNIKÁNÍ A INOVACE“

 
big_obr
AKTUÁLNĚ
1.1.2015
  Všem svým klientům přejeme šťastný a úspěšný nový rok 2015. Děkujeme za Vaší spol … >>>

14.9.2014
  Alstanet se i tento rok stal partnerem 12. vedecko – odbornej konferencie so zahra … >>>

4.6.2014
Autoři úspěšné benchmarkingové studie FMB, společnosti Alstanet a A.T. Kearney, se spojily … >>>

14.5.2014
  I v tomto roce podporujeme mezinárodní konferenci DNI FACILITY MANAGEMENTU SAFM - … >>>

28.4.2014
  Alstanet v dubnu letošního roku zahájil již třetí ročník benchmarkingové studie FM … >>>