logo_alstanet
 


iso
© Alstanet, s.r.o. 2009
 
 
Img1 Img2 Img3 Img4 Img5 Img6
 

ALSTANET JE SOUČÁSTÍ PROJEKTU „PODNIKÁNÍ A INOVACE“

25.6.2012
Předmětem projektu je vývoj nové verze softwarové aplikace AFM / Alstanet Facility Management/.

Tato aplikace je EAM aplikací splňující nejnáročnější požadavky uživatelů stejně dobře jako technické a bezpečnostní standardy běžné pro enterprise aplikace.

Jedná se o modulární aplikaci sestávající  z 20 modulů, základem jsou však moduly Nemovitosti, Majetek, Subjekty a Zaměstnanci. 

Cílem projektu je především nová technologická modernizace aplikace AFM kompletní náhradou technologie ASP novou technologií ASP.NET od společnosti Microsoft spolu s modernizací uživatelského prostředí a formy výstupů (grafy a tiskové sestavy). 

Dále se bude jednat o zajištění souladu systému s novými normami EU pro Facility management – správa majetku – údržba majetku řady ČSN EN 15221. 

Dosud byl tento systém využíván především v komerční oblasti, proto se předpokládá jeho vstup na nové trhy, jakými jsou např. státní správa, zdravotnictví, sociální služby a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Výstupem projektu bude vytvoření nové verze softwarové aplikace Alstanet Facility Management. Bude se jednat především o technologickou modernizaci aplikace AFM kompletní náhradou technologie ASP novou technologií ASP.NET od společnosti Microsoft.

Dalším výstupem bude zajištění souladu nově vytvořeného systému s novými normami EU pro Facility management – správa majetku – údržba majetku řady ČSN EN 15221.

Inovovaný systém umožní jeho rozšíření do dalších oblastí, jakými jsou např. státní správa, zdravotnictví, sociální služby a další výrobní firmy. Otevře  se tak i možnost  rozšíření systému Alstanet Facility Management do dalších zemí.
Přílohy:
Alstanet Podnikání a inovace.pdf - (1 MB)
 
big_obr
AKTUÁLNĚ
17.3.2017
Alstanet získal dne 24. února 2017 CERTIFIKÁT, kterým se potvrzuje, že zavedený a udr … >>>

16.12.2016
  Všem našim klientům přejeme poklidné a veselé Vánoce a do nového roku jen to … >>>

16.5.2016
Nástroj pro řízení procesů a zvyšování efektivity nabízíme již 17 let, i o tom hovoří Aleš … >>>

11.5.2016
  I v tomto roce podporujeme mezinárodní konferenci DNI FACILITY MANAGEMENTU 2016, k … >>>

21.12.2015
  Všem svým klientům přejeme příjemně prožité Vánoce a celý rok 2016 ozdobený radost … >>>